Ohlédnutí za proběhlými akcemi …

Masopustní tvoření

Na oblíbený Masopust jsme v Motole samozřejmě nezapomněli a pro děti naše škola připravila zábavný program s výtvarnou dílnou. Děti si vyráběly a malovaly různé masky ,škrabošky ,korunky a jiné výrobky. Účast byla veliká a atmosféra veselá. Dětem se vše líbilo a paní učitelky potěšilo, že mohly opět dětem trochu zpříjemnit pobyt v nemocnici.

Vánoční tvoření

Vánoce jsou tu za chvilku,takže přišel čas se na ně připravit. Jako již tradičně připravila naše škola pro hospitalizované děti a jejich doprvody výtvarnou dílnu s názvem „Vánoční tvoření“. Děti si mohly vyrobit vánoční přáníčka, kapříky, stromeček,krásné papírové vločky,sobíky a ozdoby z korálků. Celou dobu nás provázela velmi příjemná atmosféra. Moc děkujeme za spolupráci Nadačnimu fondu “Úsměv anděla“ a herní terapeutce Darině. Všem přejeme krásné Vánoce.

Zimní království

Dne 15. 1. 2019 si naše paní učitelky a vychovatelky připravily pro hospitalizované děti výtvarnou dílnu s názvem „Zimní království“. Děti si mohly vyrobit obrázky a výrobky se zimní tématikou. Opět děkujeme za spolupráci herní terapeutce Pediatrické kliniky.

Podzimní tvoření

Dne 28.11.2019 připravila naše škola pro děti a jejich doprovody vỷtvarnou dílnu s názvem „Těšíme se na Mikuláše“.Děti si vyráběly Mikuláše ,čerty,anděly,přáníčka a adventní věnce z papíru.Děkujeme za spolupráci herní terapeutce Darině.

Mikulášské tvoření

Dne 28. 11. 2019 připravila naše škola pro děti a jejich doprovody vỷtvarnou dílnu s názvem „Těšíme se na Mikuláše“. Děti si vyráběly Mikuláše, čerty, anděly, přáníčka a adventní věnce z papíru. Děkujeme za spolupráci herní terapeutce Darině.

Valentýnské tvoření

Dne 13. 2. 2020 naše škola připravila pro děti velmi oblíbené „Valentýnské tvoření“. Děti měly opět možnost vyrobit drobné dárečky pro své blízké, nebo někomu z lásky. Dětem i rodičům se výtvarná dílna moc líbila. Moc nás těší, když můžeme dětem alespoň trochu zpříjemnit pobyt v nemocnici.

Děkujeme za spolupráci herní terapeutce Darině.